Turkish Winter Cup 2017


Date
Jan 28 - 29, 2017
City
Bursa, Turkey
Venue

Bahçeşehir Okulları Bursa Bademli Kampüsü

Address
Buket Sk., 16265 Çağrışan/Mudanya/Bursa, Türkiye
Website
Turkish Winter Cup 2017 website
Organizers
Onur Keskin and İskender Aznavur
WCA Delegate
İskender Aznavur
Contact

İskender Aznavur

Entry Fee
₺40 (Turkish Lira)
Information

Kayıt sırasında adınızı ve soyadınızı lütfen kimlikte yazıldığı gibi hatasız giriniz. İlk harfleri büyük yazınız.
Yarışmaya gelirken yanınızda kimlik bulundurmayı unutmayınız.

Yarışmacı sınırı : 60

Yarışma kaydınız ödeme sonrası alınacaktır. Yarışma sekmelerinden "Katılım Ücreti Ödeme" kısmına bakınız.

Giriş ücreti: 40 TL

Ayrıca öğle yemeğiyle ilgili de güncelleme de yapılacaktır.
Ayrıntılı bilgi ve yarışma takvimi için
http://www.cubingtr.com/event/turkish-winter-cup-2017/

Events
Event Name Best Average Citizen of Solves
3x3x3 Cube Ömer Çetinkaya 9.82 10.67 Turkey 10.1810.369.8211.6911.47
2x2x2 Cube Ahmet Güzel 2.53 3.71 Turkey 2.535.294.532.993.61
4x4x4 Cube Mert Sağdınç 40.52 44.09 Turkey 40.5244.9645.4844.3342.98
5x5x5 Cube Sherkhan-Mukhammad Nasirov 1:23.57 NR 1:31.32 NR Uzbekistan 1:27.021:32.551:34.381:23.571:44.68
3x3x3 Blindfolded İskender Aznavur 5:37.21 Turkey DNF5:37.21
3x3x3 One-Handed Eyüp Erbeyin 15.68 17.58 Turkey 19.5416.2623.7216.9515.68
Pyraminx David Oh 6.71 8.79 United States 17.197.946.719.568.88
Skewb Mert Sağdınç 3.52 NR 7.88 Turkey 10.828.403.525.0310.22

Katılım ücreti için internet üzerinden başvuru yapıldıktan sonra i.kuleli@gmail.com adresine mail atarak belirtiniz.
İnternet üzerinden ödenecek ücret 40 TL'dir.
Gerekli bilgiler mailde verilecektir.
Son başvuru 25 Ocak 2017

Yarışma günü kayıt masasında ücret ödeyecekler 50 TL ödeyeceklerdir.

İlk Gün - 28 Ocak Cumartesi Program

Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman sınırı (dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
5x5 küp Birleşik fina 5.00 2'nin en iyisi 10:00 11:00 01:00
5'in ortalaması (skor<3.30)
Pyraminx 1. Tur 1.45 5'in ortalaması 11:00 11:45 00:45
Rubik küp Tek El Birleşik 1. Tur 2.15 2'nin en iyisi 11:45 12:45 01:00
5'in ortalaması (skor<1.15)
4x4 küp Birleşik 1. Tur 4.00 2'nin en iyisi 12:45 14:00 01:15
5'in ortalaması (skor<2.00)
Öğle Yemeği 14:00 14:45 00:45
2x2 küp 1. Tur 4.00 5'in ortalaması 14:45 16:00 01:15
4x4 küp 2. Tur 75% 2.30 5'in ortalaması 16:00 17:00 01:00
Rubik küp Gözü kapalı Birleşik Final 7.00 2'nin en iyisi 17:00 17:45 00:45
5'in ortalaması (skor<4.00)
Skewb Final 1.30 5'in ortalaması 17:45 18:30 00:45

.
.
.
.

.

İkinci Gün - 29 Ocak Pazar Program

Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman sınırı (dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
Rubik küp 1. Tur 4.00 5'in ortalaması 10:00 11:30 01:30
Pyraminx Final 8 1.00 5'in ortalaması 11:30 12:00 00:30
2x2 küp 2. Tur 75% 2.00 5'in ortalaması 12:00 13:00 01:00
Rubik küp 2. Tur 75% 3.00 5'in ortalaması 13:00 14:00 01:00
Öğle Yemeği 14:00 14:45 00:45
Rubik küp tek el Final 8 1.00 5'in ortalaması 14:45 15:15 00:30
4x4 küp Final 8 1.30 5'in ortalaması 15:15 16:00 00:45
2x2 küp Final 8 1.00 5'in ortalaması 16:00 16:30 00:30
Rubik küp Final 8 2.00 5'in ortalaması 16:30 17:00 00:30
Ödül Töreni 17:00 18:00 01:00