Marmara Spring 2018


Date
Mar 31 - Apr 1, 2018
City
İstanbul, Turkey
Venue

Marmara Koleji

Address
Marmara Eğitim Kurumları.Marmara Eğitim Köyü., Büyükbakkalköy mah., 34857 Maltepe/İstanbul
Details

Marmara Koleji Konferans salonu

Website
Marmara Spring 2018 website
Organizer
Tuna Özsoy
WCA Delegate
İskender Aznavur
Contact

İskender Aznavur

Competitor Limit
130
Entry Fee
₺50 (Turkish Lira)
Information

Kayıt sırasında adınızı ve soyadınızı lütfen kimlikte yazıldığı gibi hatasız giriniz. İlk harfleri büyük yazınız.
Yarışmaya gelirken yanınızda kimlik bulundurmayı unutmayınız.

Ayrıntılı bilgi ve yarışma takvimi için
https://cubingtr.org/2018/02/11/marmara-spring-2018/

Events
Competitors
116
Registration period

Online registration opened and closed .

Registration requirements
This competition is over, click here to display the registration requirements it used.

Yarışma kayıt ücreti için mail atınız ( i.kuleli@gmail.com ), mail atılmadan kaydınız gerçekleştirilmeyecektir.K
atılım Ücreti Ödeme bölümüne bakabilirsiniz.

You have to mail me ( i.kuleli@gmail.com ) for competition payment, otherwise your registration will not be approved.
You can check Registration payment tab.

3x3x3 Cube

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Mohammad Sarlaki (محمد سرلکی) 8.63 9.82 Iran 10.0411.189.648.639.79
2 Ahmet Güzel 9.01 10.36 Turkey 9.0112.4910.1110.5810.40
3 Mert Sağdınç 9.29 10.65 Turkey 9.519.2914.1311.8910.56

2x2x2 Cube

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Berk Rende 3.12 3.69 Turkey 3.123.863.204.244.02
2 Ahmet Güzel 3.15 3.70 Turkey 3.153.793.745.663.56
3 Can Gücüyener 3.29 4.07 Turkey 3.763.293.465.005.02

4x4x4 Cube

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Soheil Lotfi (سهیل لطفی) 31.55 39.57 Iran 41.6341.6342.8035.4431.55
2 Mohammad Sarlaki (محمد سرلکی) 35.73 39.85 Iran 51.0739.1135.7343.0437.41
3 Mert Sağdınç 34.87 39.89 Turkey 48.2644.8038.7536.1234.87

5x5x5 Cube

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Soheil Lotfi (سهیل لطفی) 1:10.48 1:17.84 Iran 1:17.431:10.481:19.531:16.551:27.75
2 Mohammad Sarlaki (محمد سرلکی) 1:09.94 1:18.73 Iran 1:09.941:13.291:19.041:23.851:30.26
3 Ahmet Güzel 1:13.68 1:25.96 Turkey 1:33.901:24.471:34.611:19.511:13.68

3x3x3 Blindfolded

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Muhammed Enes Ertaş 1:26.10 NR DNF Turkey DNF1:26.102:32.49
2 Nurullah Ertaş 2:57.14 DNF Turkey DNF2:57.14DNF
3 Sadık Ertaş 3:15.23 DNF Turkey 3:15.23DNFDNF

3x3x3 One-Handed

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Mohammad Sarlaki (محمد سرلکی) 17.03 18.09 Iran 18.3718.0118.1518.1217.03
2 Ahmet Güzel 15.25 18.21 Turkey 15.7815.2518.5220.3325.65
3 Soheil Lotfi (سهیل لطفی) 16.62 19.24 Iran 19.9516.6219.1318.6523.01

Pyraminx

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Sepehr Lotfi (سپهر لطفی) 3.49 4.17 Iran 4.564.484.403.623.49
2 Yunus Emre Varkal 2.98 NR 4.82 NR Turkey 4.418.672.985.364.70
3 David Oh 3.33 5.86 United States 6.627.913.334.836.12

Skewb

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Kasra Sarebanha (کسری ساربانها) 2.99 4.42 Iran 2.994.334.534.404.73
2 Emir Yusuf Çiçekdemir 6.36 6.95 Turkey 7.116.5913.666.367.15
3 Soheil Lotfi (سهیل لطفی) 5.95 7.65 Iran 8.019.636.228.725.95

Square-1

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Berk Rende 20.23 24.27 Turkey 25.6621.0327.8620.2326.12
2 Ali Çağan Kaya 18.67 30.34 Turkey 25.9130.84DNF18.6734.28
3 Ahmet Güzel 24.90 34.46 Turkey 41.0537.9737.6424.9027.76