Information
About the WCA
WCA Documents
WCA Officers & Board
WCA Delegates
Teams, Committees, and Councils
Regional Organizations
Translators
Frequently Asked Questions
Educational resources
Contact
Speedcubing History
Media Submission
Privacy
Disclaimer
Tools
Logo
Competitions
All
My Competitions
Results
Rankings
Records
Persons
Statistics
Multimedia
Results Export
Developer Export
Regulations
About the Regulations
Regulations
Guidelines
Scrambles
Incidents log
Disciplinary log
History
Translations
Find us
Instagram
Facebook
Twitter
Reddit
Twitch
Weibo
YouTube
Forum
WCA Live
English
English
Català
Čeština
Dansk
Deutsch
Esperanto
Español
Suomi
Français
Hrvatski
Magyar
Bahasa Indonesia
Italiano
日本語
Қазақша
한국어
Nederlands
Polski
Português Europeu
Português Brasileiro
Română
Русский
Slovenský
Slovensko
Svenska
ภาษาไทย
Українська
Tiếng Việt
简体中文
繁體中文
Sign in
Sign in
Sign up
Didn't receive confirmation instructions?
Results
Scrambles
SSL 2 Skurup 2019
Name
Representing
Total
Abbe Hansen
Sweden
8
Albin Alfvén Rapphed
Sweden
2
Albin Kämpe
Sweden
4
Albin Thim
Sweden
10
Aleksandar Arsovski
North Macedonia
13
Aleksandra Arsovska
North Macedonia
3
Alex Stern
Sweden
12
Alexander Andersson
Sweden
4
Anna Buhl Bechmann
Denmark
8
Anton Runnerstedt
Sweden
4
Billy Selenström
Sweden
1
Birk Bredland
Norway
11
Carl Emil Exner
Denmark
9
Daiki Roth
Sweden
6
Daniel Anker Hermansen
Denmark
13
Daniel Vædele Egdal
Denmark
14
Daniel Wallin
Sweden
14
Darja Makurina
Latvia
4
Einar Karlberg
Sweden
7
Einar Kvam Lundberg
Norway
14
Elias Klaman
Sweden
3
Elin Jacobsson
Sweden
5
Elvin Thorsen
Sweden
14
Emil Andersson
Sweden
4
Erik Bryland
Sweden
11
Filip Nilsen
Norway
13
Fredrik Abildgaard Trondhjem
Denmark
12
Gillis Ringblom
Sweden
4
Jesper Nilsson
Sweden
11
Jonathan Armstrong
Sweden
4
Klara Thim
Sweden
4
Knut Skaug Haraldsen
Norway
14
Laurits Øbro Jacobsen
Denmark
4
Leo Blyberg
Sweden
12
Leo Lindqvist
Sweden
11
Liam Hallberg
Sweden
7
Love Johansson Preihs
Sweden
3
Lucas Hansen
Denmark
12
Ludvig Högdén
Sweden
3
Ludvig Servin
Sweden
3
Malte Oliver Bøgh Kjøller
Denmark
9
Marcus Moberg
Sweden
14
Marcus Turkijevic
Sweden
12
Martin Vædele Egdal
Denmark
14
Max Hult
Sweden
7
Nathaniel Berg
Sweden
10
Nelly Bergman
Sweden
1
Noah Pihlstrand
Sweden
13
Oscar Johansson
Sweden
2
Pontus Kristiansson
Sweden
10
Rasmus Stub Detlefsen
Denmark
14
Sebastian Alanen
Sweden
12
Simon Jansson
Sweden
8
Teodor Bergman
Sweden
3
Theo Skoog
Sweden
8
Theodor Nordstrand
Sweden
12
Thomas Jansson
Sweden
3
Thomas Sonnenberg Jarner
Denmark
11
Toni Beljo
Sweden
14
Torbjörn Thorsén
Sweden
5
Ulrik Bredland
Norway
10
Viktor Ejlertsson
Sweden
9
Vilius Ribinskas
Lithuania
14
William Jensen
Sweden
13
Zeke Milton Bjerle
Sweden
2
0 first-timers + 65 returners = 65 people
6 regions
62
61
46
39
28
25
24
23
43
31
33
52
46
32
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
OK