Adam Marcellus Kelly
|
United States |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Albert Alstrup Palm
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Alfred Alexander Øst
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Anette Warberg Borg
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
2
|
|
August Klein-Sell
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Aura Clausen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Bastian Anker Brondbjerg
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Benjamin Bjerring Bach
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Benjamin Thunbo Jonassen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Bertram Agergaard Skaunborg
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Bertram Juhl Asbæk
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Callum James Goodyear
|
United Kingdom |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Carl Alexander Øst
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Daniel dos Santos Petersen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Daniel Vædele Egdal
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
David Klausen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Edvin Jansson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Eske Mørup
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Frank Lindblom
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Fredrik Abildgaard Trondhjem
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Herman Axelsson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Hjalte Frederiksen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Ida Exner
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Isac Lindqvist
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Jakob Sten Petersen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Jonathan Karniala Lehmann
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Jonty Kennedy
|
Ireland |
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Josias Daniel Schmidt Pedersen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Kalle Rasch Jensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Kasper Møller
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Kasper Warberg Borg
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Kim Schjeltved
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Kristoffer Johansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Lars Vennike Nielsson
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Laurids Tybjerg-Pedersen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Levi Butenko
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Lewis Choleva
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Lucas Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Luka Ota Teilmann
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Malte Oliver Bøgh Kjøller
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Markus Falk Vogt-Nielsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Martin Vædele Egdal
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Morris Magnusson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Nicklas Graae Rasmussen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Niels Magnus Lund Heje
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Oscar Hougaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Patrick Myjak
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Pelle Engberg Eiriksson
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Pelle Sveistrup
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Rasmus Stub Detlefsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Robert Henriksen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Sigurd Hjalte Frier
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Sofie Strand
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Thea Herborn
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Theo Webster
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Thomas Sonnenberg Jarner
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Victor Glyrskov
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Victor Hougaard Schiellerup
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Viktor Sotres Tejedor
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Wilson Dawson
|
United States |
|
|
|
|
|
|
6
|
|