Adam Marcellus Kelly
|
United States |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Adam Narbutas Jørgensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Alfred Lyngby Bach
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Andreas Østergaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Asbjørn Kruse
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Asger Normann-Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Axel Grabow Wæsel
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Callum James Goodyear
|
United Kingdom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Camilla Jul Nielsson
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Christian Smedegaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Daniel Vædele Egdal
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
David Engdam Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Emilie Ibsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Frederik Løchte
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Fredrik Abildgaard Trondhjem
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Gitte Elleby
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Hadi Khaled
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Henrik Buus Aagaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Ida Exner
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Jacob Rai Hwaiz
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Jonas Choong Guldbrandsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Jonas Henrik O'Reilly Bojsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Joy Liou Liu (刘丽欧)
|
China |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Karina Grandjean Beck
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
|
Kristoffer Vasehus
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
|
Lars Vennike Nielsson
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Laurids Abelsen Holm
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Laurits Øbro Jacobsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Lucas Ferslev Jensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Lucas Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Mads Philipsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Magnus Patrick Kanstrup
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Magnus Søndergaard Byrne
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Malte Oliver Bøgh Kjøller
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
|
Martin Vædele Egdal
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Mathias Søndergaard Byrne
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Mathias Vinding Miltoft
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Mikela Elleby Jørgensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Mikkel Waaben Hertz
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Nicolas Køster Christensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
|
Noa Piamonte Vejlø
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
|
Noah Søkilde Damborg
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Oliver Herman Olsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Oscar Munkholm Roth
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Oscar Roth Andersen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Otto Foldager Kyndesen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Raphael Riener
|
Austria |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Rasmus Guldager
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Rasmus Stub Detlefsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Samuel Hauksson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Sander Thorfelt Schmidt
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Sebastiano Tronto
|
Italy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Sven Vaillant-Jørgensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Tais Storm Andersen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Thomas Sonnenberg Jarner
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Thor Muto Asmund
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Thorvald Gisli Byrialsson Bjørst
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Tobias Østergaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Valdemar Sander Skytte
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Viktor Kalmar
|
Austria |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Viktor Villiam Lazarotti
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
William Walsted Tjellesen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Zoé de Moffarts
|
Belgium |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|