Adam Axelsson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Anton Tane Søchting Goode
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
August F. Hauskov
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Ben Ridley
|
United Kingdom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14
|
|
Bernhard Brodowsky
|
Germany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Bertie Longden
|
United Kingdom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Callum James Goodyear
|
United Kingdom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Christian Fjølner-Larsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Christian Meyer
|
Switzerland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11
|
|
Christian Moldrup
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Christian Smedegaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12
|
|
Clément Cherblanc
|
France |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12
|
|
Daniel Anker Hermansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Daniel Vædele Egdal
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Daniel Wallin
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Darja Makurina
|
Latvia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10
|
|
Elias Poulsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Elin Jacobsson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Emil Halstein Forsberg
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Emilie Ibsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Fabian Löhle
|
Switzerland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Finn Ickler
|
Germany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10
|
|
Frederik Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Frederik Løchte
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Fredrik Abildgaard Trondhjem
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11
|
|
Hampus Lidén
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Hannah Minas
|
Switzerland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Helmer Ewert
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13
|
|
Henrik Buus Aagaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11
|
|
Jakob Gunnarsson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Johannes Jeppesen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Jonathan de Richelieu
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Joy Liou Liu (刘丽欧)
|
China |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Karl Taagaard Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Karla Struer Lund
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Knut Skaug Haraldsen
|
Norway |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Kristian Holme
|
Norway |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Kristoffer Vasehus
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Lars Kildebro
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Laurence Livsey
|
United Kingdom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Laurids Abelsen Holm
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Linea Elleby Jørgensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Lucas Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Lucas Moldrup
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Lukas Kaag Nørgaard
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Lukas Witsey
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Mads Bruun Hansen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Mads Philipsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Magnus Holme
|
Norway |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Magnus Patrick Kanstrup
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10
|
|
Magnus Søndergaard Byrne
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10
|
|
Malte Oliver Bøgh Kjøller
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Måns Tangvald
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Martin Vædele Egdal
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Mathias Søndergaard Byrne
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Matias Rasmussen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
|
Melker Larsson
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Micki Kanaiya Harning
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Mikela Elleby Jørgensen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Mikkel Kolding
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Mikkel Waaben Hertz
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Nevins Chan Pak Hoong (陈百鸿)
|
Malaysia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
|
|
Nikolai Bjerrum Baunkilde
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Noa Piamonte Vejlø
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Ole Nikolai Gjerset
|
Norway |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
|
Oscar Roth Andersen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Pauline Bonnaudet
|
France |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Peder Steen Henriksen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
|
Rasmus Händén
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Rasmus Stub Detlefsen
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13
|
|
Sam Spendla
|
United Kingdom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Sebastian Amstrup Skogstad
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Sukant Koul
|
India |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Theo Lyholm
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11
|
|
Thomas Sonnenberg Jarner
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Thor Muto Asmund
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
Thorvald Gisli Byrialsson Bjørst
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
|
|
Tobias Peter
|
Switzerland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
Toni Beljo
|
Sweden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
Victor Alexander Stolarczyk
|
Denmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10
|
|
Yutong Wang
|
China |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
Zoé de Moffarts
|
Belgium |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|