Franconia Fall 2019
Name | Representing | Total | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AJ Nicholls | United Kingdom | 7 | |||||||||||
Alba Klein Murcia | Germany | 4 | |||||||||||
Alexander Wagner | Germany | 9 | |||||||||||
Alwin Rölz | Switzerland | 10 | |||||||||||
Andreas Brandl | Germany | 3 | |||||||||||
Callum Hales-Jepp | United Kingdom | 10 | |||||||||||
Christian Beemelmann | Germany | 4 | |||||||||||
Christoph Jadan | Germany | 6 | |||||||||||
Cornelius Dieckmann | Germany | 5 | |||||||||||
David Lim | New Zealand | 10 | |||||||||||
David Prütting | Germany | 1 | |||||||||||
Edward Khaitina | Germany | 6 | |||||||||||
Eoin Dowling | Ireland | 8 | |||||||||||
Eric Zietzling | Germany | 1 | |||||||||||
Fabian Auroux | Germany | 4 | |||||||||||
Fabian Browa | Germany | 9 | |||||||||||
Finn Ickler | Germany | 9 | |||||||||||
František Kubát | Czech Republic | 4 | |||||||||||
Garret von Gaffron | Germany | 9 | |||||||||||
Helmut Heilig | Germany | 9 | |||||||||||
Henrik Baumeister | Germany | 1 | |||||||||||
Jakob Obleser | Germany | 10 | |||||||||||
Jakob Tiedge | Germany | 2 | |||||||||||
Jakub Štýs | Czech Republic | 1 | |||||||||||
Jan Růžička | Czech Republic | 6 | |||||||||||
Jan Strohbeck | Germany | 4 | |||||||||||
Jan Suhrheinrich | Germany | 6 | |||||||||||
Jannis Grüneberg | Germany | 10 | |||||||||||
Johann König | Germany | 10 | |||||||||||
Jonathan Hofmann | Germany | 3 | |||||||||||
Jukka Geisler | Germany | 8 | |||||||||||
Julian Schukraft | Germany | 6 | |||||||||||
Junjie Shi | China | 3 | |||||||||||
Konstantin Jaehne | Germany | 10 | |||||||||||
Larisa Rasiti | Germany | 4 | |||||||||||
Lennon Braught | Germany | 2 | |||||||||||
Leon Schmidtchen | Germany | 9 | |||||||||||
Leonid Salzmann | Ukraine | 9 | |||||||||||
Linus Frész | Germany | 10 | |||||||||||
Linus Habetha | Germany | 3 | |||||||||||
Linus Kunath | Germany | 10 | |||||||||||
Linus Schukraft | Germany | 8 | |||||||||||
Lorenz Kerber | Germany | 3 | |||||||||||
Lucas Prütting | Germany | 1 | |||||||||||
Luis Hoffmann | Germany | 7 | |||||||||||
Luis Kleinheinz | Germany | 10 | |||||||||||
Magnus Nockemann | Germany | 7 | |||||||||||
Malte Ihlefeld | Germany | 10 | |||||||||||
Manuel Mulzer | Germany | 2 | |||||||||||
Mario Förderer | Germany | 3 | |||||||||||
Maximilian Deimel | Germany | 4 | |||||||||||
Maximilian Schmitt | Germany | 9 | |||||||||||
Michael Wittwer | Germany | 3 | |||||||||||
Niklas Dittrich | Germany | 10 | |||||||||||
Noah Kraft | Germany | 10 | |||||||||||
Nox Clémenceau | France | 10 | |||||||||||
Oleksandr Savchyn | Ukraine | 6 | |||||||||||
Oliver Gründel | Germany | 1 | |||||||||||
Oliver Hörath | Germany | 1 | |||||||||||
Ottfried Kejs | Germany | 9 | |||||||||||
Patrick Hetco | Germany | 9 | |||||||||||
Paul Meka | Germany | 5 | |||||||||||
Pepe Busch | Germany | 4 | |||||||||||
Philip Nguyen | Germany | 5 | |||||||||||
Philipp Roth | Germany | 5 | |||||||||||
Philipp Weyer | Germany | 4 | |||||||||||
Rafael Fellmann | Germany | 7 | |||||||||||
Ricardo Olea Catalán | Germany | 10 | |||||||||||
Riyad El Hendawy | Germany | 2 | |||||||||||
Robin Dominik Seibt | Germany | 1 | |||||||||||
Samuel Sahm | Germany | 3 | |||||||||||
Sean Clifton | Czech Republic | 5 | |||||||||||
Sebastian Pretzsch | Germany | 10 | |||||||||||
Sebastian Weyer | Germany | 7 | |||||||||||
Simon Pfahler | Germany | 10 | |||||||||||
Sophia Schmoll | Germany | 6 | |||||||||||
Tanish Dhiman | Germany | 9 | |||||||||||
Thomas Schukraft | Germany | 9 | |||||||||||
Till Maas | Germany | 4 | |||||||||||
Vincent Minert | Germany | 2 | |||||||||||
5 first-timers + 75 returners = 80 people | 9 regions | 78 | 54 | 62 | 54 | 33 | 31 | 29 | 52 | 50 | 43 |